اعلامیه ترحیم جالب!

آمدم آمدم بسوی تو باز

ای خدای کریم بنده‌نواز

اینک که جان به جان آفرین تسلیم نموده و در جوار رحمت او غنوده‌ام بدین‌وسیله از تمامی آنان که به هر اسم و رسم و عنوان با بنده مرتبط بوده‌اند حلالیت طلبیده و از مراحمشان تشکر می‌نمایم. و از تقصیرات خود پوزش می‌طلبم و التماس دعای خیر دارم.

مجلس ترحیم از ساعت 10 تا 11/30 صبح روز سه‌شنبه مورخ 19 آذر 87 (عید قربان) در مسجد ارگ برگزار می‌گردد و توجه عزیزان را به موارد زیر جلب می‌نماید:

الف: انعقاد مجلس ختم تنها برای حفظ شعائر است و انتخاب مسجد ارگ برای سهولت در امر رفت و آمد. پس خود را مقید به حضور نسازید زیرا فاتحه را هر جا بخوانند اگر شایستگی داشته باشم از مزایای آن برخوردار می‌گردم.

ب: از هرگونه کارهای نمایشی از قبیل تهیه گل و تابلوهای مخصوص و پارچه‌نویسی و امثال آن خودداری و هزینه آن را صرف تهیه کتب مفید جهت کتابخانه مساحد و مدارس فرمایید که خیر بیشتری دربر دارد.

ج: از درج آگهی تسلیت در جراید و مخابره تلگراف و فاکس و امثال آن پرهیز و مخارج آن را صرف ایتام فرمایید. آخرین کلام این‌که:

قائل آن همه گفتار امروز

سائل فاتحه و یاسین است

بنده گنهکار – کاظم حاجی‌ترخانی

/ 2 نظر / 55 بازدید
فرید

با عرض سلام و خسته نباشید از ظاهر وبلاگتان این طور به نظر می رسد که برای آن زحمت کشیده اید ما هم می خواهیم شما را در این زمینه یاری برسانیم شما یقینا محدودیت هایی که یک وبلاگ دارد را به خوبی می دانید با این حال بد نیست مجددا آنها را با هم مرور کنیم: وجود یک تبلیغ ناخواسته و نامربوط با محتوای وبلاگ محدودیت در قالب های وبلاگ نداشتن فضای مناسب برای قرار دادن فیلم و عکس و فایل و ... سخت بودن افزودن یک امکان ساده، مانند نظرسنجی،آمارگیر جدید و ... عدم پشتیبانی از امکانات پیشرفته تر با این حال راهی ساده برای حل تمامی این مشکلات وجود دارد تبدیل وبلاگ به سایت به آدرس سایت مراجعه کنید و مراحل را دنبال نمایید و ظرف 24 ساعت از تمامی این مشکلات برای همیشه خلاصی پیدا کنید موفق باشید 1366498788

اشکان

سلام.از وبلاگتون دیدن کردم.وبلاگ خوبی دارید،تبادل لینک باعث افزایش بازدید وب دوتامون میشه.اگه مایل به این کار هستید به وب من مراجعه کنید و از قسمت تبادل لینک وبم اقدام به این کار کنید.ممنون.